KURUMSAL

ŞİRKETİMİZ 2011 YILINDA KURULMUŞ OLUP KISA ZAMANDA BİR ÇOK PROJEYİ GÜÇLÜ KADROSU VE DÜRÜST TİCARET ANLAYIŞI İLE ALNININ AKIYLA BİTİREREK BÖLGESİNDE ADINDAN SIKÇA SÖZ ETTİRMİŞ VE ARANILAN BİR FİRMA HALİNE GELMİŞTİR. 15 YILI AŞAN TECRÜBEMİZ, İÇİMİZDEKİ HER YERDE FARKLI MODEL UYGULAMA İSTEĞİYLE BİRLEŞEREK BİRBİRİNDEN GÜZEL YÜZLERCE MODELİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAYA OLANAK SAĞLAMIŞTIR.

ŞİRKETİMİZ KONYANIN EN BÜYÜK VE EN GELİŞMİŞ  ASMATAVAN SHOWROOMUNA SAHİP OLUP HER TÜRLÜ ASMATAVAN VE ALÇIPAN UYGULAMALARI, KARTONPİYER UYGULAMALARI, SATEN ALÇI VE BOYA, DUVAR KAĞITLARI, MANTOLAMA, GERGİ TAVAN,  LAMİNAT PARKE,KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ,ELEKTRİK VE ÇEŞME TESİSAT İŞLERİ BU ALANDA SİZLERDEN GELEN HER TÜRLÜ İSTEĞİ KENDİSİ İÇİN BİR GÖREV BİLİP GÜLER YÜZLÜ PERSONELİYLE İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VEREREK EVLERİNİZE VE İŞ YERLERİNİZE HAK ETTİĞİ MODERN GÖRÜNÜMÜ KAZANDIRMAYI BAŞARMIŞTIR.AYRICA ŞİRKETİMİZ KONYADA İLK DEFA ANAHTAR TESLİM İNŞAAT UYGULAMALARINI SİSTEMLİ BİR HALE GETİRMİŞ HALA BÖLGESİNDE LİDERLİĞİNİ KORUMAKTADIR.

ŞİRKETİMİZ TÜRKİYE DE 3 BOYUTLU BASKI (LENTİCULAR) TEKNOLOJİSİNİ KULLANARAK 3 BOYUTLU BASKI İLE DEKORASYON VE İNŞAAT İŞLERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE HERTÜRLÜ SEKTÖRE HİTAP ETMEKTEDİR.
GELECEKTE  DE BÖLGESİNDE SEKTÖRÜNÜN EN İYİSİ OLABİLMEK VE SİZLERE DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLER, ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARLAR DİLERİZ.